Soutěž o nejlepší studentský návrh nové telekomunikační (ICT) služby

24.2.2009 09:00

V rámci zavedení oboru Kognitivní informatika na FIS VŠE,
ve spolupráci s firmou Telefónica O2 CR, a.s.
vyhlašujeme

Soutěž o nejlepší studentský návrh nové telekomunikační (ICT) služby
se studií proveditelnosti

Soutěže je primárně určena pro studenty magisterského studia oboru informatika na FIS VŠE, nicméně není uzavřena ani studentům bakalářského studia informatiky, ani studentům jiných oborů s informatickou vedlejší specializací.
Studenti předloží své návrhy nové telekomunikační (ICT) služby, kterou by mohl poskytovat telekomunikační poskytovatel TO2 s ohledem na jeho stávající produktové portfolio, obchodní model a provozní připravenost. Stávající produktové portfolio bude potencionálním zájemcům představeno na úvodním semináři TO2. Návrhy budou předloženy ve dvou krocích:

1. Prvotní návrh nové služby s jejím popisem bude zpracován v rozsahu 5 stran A4 (font 11, Arial, jednoduché řádkování) s návrhem způsobu prodeje, objednávání, zřizování, provozování a zpoplatnění.
  2. Návazná studie proveditelnosti bude zpracovaná dle přiložené osnovy v rozsahu 10 stran A4. Projekt bude prezentován s využitím ppt prezentace (max.8 slidů) v rozsahu 15 min.

Důležité termíny:

• úterý 24.2.2009 (9.00-11.00) Úvodní seminář s prezentací stávajících produktů TO2, objasněním pravidel soutěže, upřesněním termínů apod. Seminář proběhne VŠE, nám.W.Churchilla 4, Praha 3. v místnosti 336, 3.patro Rajské budovy
  • do 15.3. 2009 – předložení návrhu nové služby TO2
  • konec 03/2009 – výběr 3- 5 nejlepších návrhů a jejich odměnění
  • do poloviny 05/2009 – zpracování studie proveditelnosti u 3-5 vybraných návrhů
  • 06/2009 – prezentace 5 vybraných projektů, vyhodnocení 3 nejlepších a jejich odměnění

Základní podmínkou účasti v soutěži účast na úvodním semináři v úterý 24.2, kde budou poskytnuty důležité vstupní informace, proběhne diskuse k soutěži a dojde k základní registraci zájemců.

Materiály z Úvodního semináře:

Důležitá informace: případní zájemci, kteří neměli možnost se úvodního semináře zúčastnit, se mohou dodatečně zaregistrovat na adrese Prof. Ing. Václav Řepa, CSc., a to do konce února 2009.